Продукція бренду DDPai
– офіційні продажі в Україні

DDPai

Компанія DDPai була заснована в 2013 році в Китаї та з самого початку своєї діяльності зосередилася на єдиному профільному напрямку – розробці та виробництві автомобільних відеореєстраторів. В порівняно короткі терміни виробник вийшов в число лідерів свого сегменту, та на сьогоднішній день продукція бренду користується попитом у автовласників багатьох країн світу.

З недавнього часу відеореєстратори популярного виробника стали доступні українському споживачеві.

Офіційним представником DDPai на території України є компанія АВТОПУЛЬС-Схід, яка була заснована в один рік зі своїм китайським партнером і має значний досвід дистриб'юторської діяльності в сфері автомобільного обладнання та аксесуарів. За роки своєї роботи на українському ринку компанія АВТОПУЛЬС-Схід налагодила успішні партнерські відносини, співпрацюючи з найбільшими вітчизняними холдингами та представництвами іноземних автовиробників. Дилерська мережа компанії охоплює всю територію України, а в точках продажів АВТОПУЛЬС-Схід пропонується продукція виключно високої якості, ідеально адаптована для експлуатації в умовах українських доріг.

Партнерські відносини з DDPai були налагоджені в 2017 році, коли компанія АВТОПУЛЬС-Схід стала офіційним дистриб'ютором китайського бренду. Високотехнологічні та функціональні відеореєстратори відразу набули популярності серед української аудиторії та на сьгоднішній день, користуються стабільно високим попитом на вітчизняному ринку автомобільних аксесуарів. У своєму сегменті WiFi пристроїв прихованої установки реєстратори DDPai є безумовним лідером.

Китайський виробник зацікавлений в українському споживачі, що підтверджують наступні факти:

  • Всі моделі реєстраторів DDPai розроблені з урахуванням потреб вітчизняних споживачів і повністю адаптовані для експлуатації в умовах наших доріг.
  • Лінійка продукції бренду сертифікована та відповідає актуальним вимогам законодавства.
  • Поставки товарів здійснюються повністю на офіційній основі, зі сплатою всіх податків і зборів.
  • Кожна модель відеореєстратора DDPai забезпечується супровідною документацією на українській мові, що дає можливість користувачеві легко та швидко ознайомитись з функціоналом пристрою.
  • На всі моделі реєстраторів, що поставляються, поширюється офіційна гарантія від виробника терміном на 1 рік.
  • Користувачам пристроїв DDPai доступна служба підтримки, яка працює на українській та російській мовах, фахівці якої нададуть кваліфіковану консультацію з будь-яких технічних питань.

Всі моделі відеореєстраторів DDPai є в наявності в точках продажів і на складах АВТОПУЛЬС-Схід і доступні для замовлення.

Продукція бренду DDPai – офіційні продажі в Україні

Error in text!

Thanks!