Відеореєстратори DDPAI - інноваційні рішення для комфортного керування автомобiлем.

Компанія DDPAI була заснована в 2013 році в місті Шеньчжень, яке вважається символом китайського економічного дива. Саме тут, за деякими оцінками, виробляється близько 90% від загальної кількості електротоварів, що випускаються в світі.

Єдиним напрямком діяльності DDPAi є розробка та виробництво автомобільних відеореєстраторів. Вузька спеціалізація та експертний рівень працюючих в компанії фахівців (інженери Huawei Technologies) дозволили DDPAi порівняно швидко увійти в число топових виробників цієї категорії автоелектроніки.

Продукція бренду в повній мірі заслуговує всі позитивні відгуки від фахівців і звичайних користувачів. Про високу популярність пристроїв DDPAI говорить той факт, що вся модельна лінійка цих реєстраторів продається провідними світовими автовиробниками (Hyundai, Mitsubishi Motors, Nissan та іншими). У багатьох зарубіжних і вітчизняних автосалонах вам запропонують придбати одну з моделей DDPAI з традиційно багатим функціоналом і вражаючою надійністю. І цей вибір буде повністю виправданий.

DDPai

«Користуюся три тижні MINI ONE. Реєстратор був встановлений на авто сервісі та підключений в запобіжник (не через прикурювач). Усі кабелі ретельно приховані та не заважають в салоні. Сам реєстратор не великого розміру та не кидається в очі. Встановив ПО і підключив камеру за 10 хвилин. На YouTube є огляди даного реєстратора (тривалість 10 хвилин) які детально описують весь функціонал. Дуже зручна функція це запис 10 секундних роликів при струсі (1 секунда до і 9 після струсу). Знімає все що відбувається на паркінгу (1 кадр в секунду). Все відео можна вивести на смартфон. Гарна якість відео»

Олександр Литвинчук,
Координатор по запчастинам і аксесуарам. Відділ після продажного обслуговування.
ТОВ «Ніссан Мотор Україна».

Дізнайся більше про MINI ONE ...

DDPai

«Реєстратори DDPAI вважаю самим розумним вибором на сьогоднішній день. Широкий асортимент моделей дає можливість задовольнити різноманітнім запитам клієнтів, починаючи від зйомки без спотворень, закінчуючи установкою за дзеркалом заднього виду, щоб реєстратор не було видно з салону. Надійні, прості та зручні в експлуатації, сервіс на висоті. Техпідтримка завжди на зв'язку, якщо потрібно під'їжджає протягом дня. Я раджу всім»

Пилипчук Костянтин,
начальник відділу запчастин автосалону«Бліц-Авто».

Дізнайся більше про продукцію DDPAI ...

DDPai

«DDPai MINI - cамий розумний вибір реєстратора в цій ціні на сьогоднішній день! Компактний, досить висока якості зйомки, в тому числі нічна. Зручний перегляд та керуванн з телефону. Придбав такий же дружині, їй дуже сподобався. Раджу всім»

Горлевскій Олександр,
начальник відділу додаткового обладнання Автотрейдінг Харків.

Дізнайся більше про MINI ...

DDPai

«Користуюсь відеореєстратором MINI3 близько 6-ти місяців, апаратом задоволений. Якість зйомки на висоті, зручний, не заважає на лобовому склі (практично не видно), при необхідності знімається за 2 секунди та найголовніше, це керування та налаштування через телефон. Відмінний девайс, раджу всім»

Олександр Косюк,
начальник відділу аксесуарів і додаткового устаткування.
Автосалон Шкода, Автомобільний Дім «Соллі Плюс» на Олексіївці.

Дізнайся більше про MINI3 ...

DDPai

«Пів року тому придбав собі відеореєстратор DDPia MINI, за порадою друзів, був приємно здивований, співвідношення ціна та якість, відмінне відео захоплення, якість зйомки в нічний час також на висоті, особливо порадувало керування реєстратором через додаток з телефону, зручний інтерфейс, в цілому дуже задоволений та всім раджу»

Бородавка Денис,
менеджер з аксесуарів Автотрейдінг Харків.

Дізнайся більше про MINI ...

Переваги автомобільних відеореєстраторів DDPAi

Переваги та недоліки будь-якого електронного пристрою, що використовується сучасними автовласниками, в основному виявляються на практиці. Відеореєстратори DDPAi проходять всебічні тестування на різних стадіях виробництва, що гарантує оптимальний підсумковий результат.

Отже, що може запропонувати популярний китайський виробник своїм клієнтам?

Чудова якість зйомки

Всі моделі реєстраторів забезпечують запис відео в найвищій якості та з широким кутом огляду 140°, причому як в роздільній здатності Full HD, так і в революційному форматі 2,5К HD (1600P). Функціонал також передбачає автоматичні режими обробки зображення, цифрову стабілізацію та корекцію геометричних викривлень LDC.

Надійні компоненти

Бездоганна робота відеореєстраторів DDPAi - результат використання високоякісних комплектуючих. Розробники оснащують ці пристрої найбільш просунутими матрицями Sony та OmniVision, а також продуктивними процесорами HiSilicon від Huawei. У всіх моделях реєстраторів DDPAi використовується скляна оптика з багатошаровими лінзами. Також пристрої забезпечені вбудованою пам'яттю eMMC 5.1.

Стабільна робота

Високий ступінь надійності - очевидний плюс продукції DDPAi в порівнянні з багатьма конкурентами. Реєстратори бренду не знижують свої стандартні робочі показники, працюючи в умовах екстремально низьких або високих температур.

Широкі можливості

Реєстратор DDPAi можна підключити до бортової мережі автомобіля за допомогою комплекту проводки IPS. Завдяки цьому рішенню моніторинг обстановки поблизу транспортного засобу буде здійснюватися в цілодобовому режимі. Крім того, це робить можливою приховану інсталяцію пристрою під дзеркало заднього виду.

Додайте до всіх названих переваг G-сенсор, вбудовані модулі WiFi і GPS - і в вашому розпорядженні буде досконалий пристрій для відеоспостереження. Розробники компанії передбачили навіть можливість синхронізації реєстратора з мобільними гаджетами - для зручного перегляду та відтворення записаних файлів.

Автомобільний відеореєстратор DDPAi - це функціональний пристрій, який можна з повним правом назвати корисним помічником сучасного водія.

Error in text!

Thanks!