DDPai Z40 GPS
DDPai Z40 GPS DDPai Z40 GPS DDPai Z40 GPS DDPai Z40 GPS DDPai Z40 GPS DDPai Z40 GPS

Відеореєстратор DDPai Z40 GPS

В наявності
Код Товару: 20876
  • Роздільна здатність відео 3К 2592х1944Р, кодек Н.264/Н.265, кут огляду 140°;
  • З'ємний корпус;
  • Дисплей IPS 2";
  • Матриця SONY STARVIS IMX335, Super Night Vision;
  • Високоякісна скляна оптика з 6-шаровою лінзою та апертурою 1.8;
  • Процесор Sigmastar 8629Q;
  • Підтримка карт пам'яті до 128 Гб;
  • Вбудований 2.4 Ггц Wi-Fi модуль, додаток - DDPAI;
  • Додаткові функції: GPS, Sense Reality, ADAS, D2SAVE.
1890 грн.
1890 грн.

Зберігайте момент

1944Р | Двоканальний запис | D²save Storage

Сохраняйте момент

1944Р | Двухканальная запись | D²save Storage

1944P надвисоке розширення

Розширення 2592x1944P з 5 мільйонами пікселів забезпечує більш чітке зображення. Завдяки сенсору Sony IMX335 якість відео значно поліпшується навіть в умовах низької освітленості з мінімальним переекспонуванням зображення або його відсутністю. Відкрийте для себе світ, багатий деталями, з високим розширенням і чіткими контурами.Кришталево чисте відео дозволяє легко побачити навіть найдрібніші деталі.

1944P сверхвысокое разрешение

Разрешение 2592x1944P с 5 миллионами пикселей обеспечивает более четкое изображение. Благодаря сенсору Sony IMX 335 качество видео значительно улучшается даже в условиях низкой освещённости с минимальным переэкспонированием изображения или его отсутствием. Откройте для себя мир, богатый деталями, с высоким разрешением и четкими контурами. Кристально чистое видео позволяет легко увидеть даже мельчайшие детали.

Ексклюзивна технологія Realcube Image

Користувальні моделі алгоритмів в поєднанні з ексклюзивною технологією гіперреалістичність кольорового зображення Realcube, розробленої DDPAI, дозволяють захоплювати кожен кадр з кращим розташуванням пікселів і вищоюяскравістю, точною передачею кольору і відмінною якістю зображення.

Эксклюзивная технология Realcube Image

Пользовательские модели алгоритмов в сочетании с эксклюзивной технологией гиперреалистичного цветного изображения Realcube, разработанной DDPAI, позволяют захватывать каждый кадр с лучшим расположением пикселей и более высокой яркостью, точной цветопередачей и отличным качеством изображения.

Передній та задній запис

Передня і задня камери одночасно фіксують дорожню обстановку, забезпечуючи вам різні ракурси івсебічний захист. Фронтальна камера записує HD-відео з розширенням 1944P / 1600P / 1080P. Задню камеру 1080P можна повертати на 360° і встановлювати в передній частині автомобіля, щоб знімати все що відбувається в салоні. Або ж розмістити на заднє скло для запису дорожніх умов позаду транспортного засобу. Запис з надшироким кутом огляду 140° може ефективно виправити спотворення зображення в порівнянні зі зйомкою 170°, роблячи все,що ви бачите, приємним для очей.

Передняя и задняя запись

Передняя и задняя камеры одновременно фиксируют дорожную обстановку, обеспечивая вам различные ракурсы и всестороннюю защиту. Фронтальная камера записывает HD-видео с разрешением 1944P/1600P/1080P. Заднюю камеру 1080P можно поворачивать на 360° и устанавливать в передней части автомобиля, чтобы снимать все происходящее в салоне. Или же разместить на заднее стекло для записи дорожных условий позади транспортного средства. Запись со сверхшироким углом обзора 140° может эффективно исправить искажение изображения по сравнению со съемкой 170°, делая все, что вы видите, приятным для глаз.

Вбудований GPS

Вбудований GPS показує дані про швидкість, треку, місцезнаходження і часу.

Вбудований GPS

Вбудований GPS показує дані про швидкість, треку, місцезнаходження і часу.

Sense Reality 2.0 - Відкрийте для себе водіння по-новому

У поєднанні з вбудованим GPS, G-сенсором і 3-осьовим гіроскопом, ефект SR (почуття реальності) дозволяє знімати круті гоночні відеоролики, перетворюючи ваше подорож за кермом в гонку, яка занурює ваш розум, тіло і душув кожну дію. Перестаньте сумувати і отримаєте більше задоволення від водіння прямо зараз!
*Доступно тільки для версії GPS

Sense Reality 2.0 - Откройте для себя вождение по-новому

В сочетании со встроенным GPS, G-сенсором и 3-осевым гироскопом, эффект SR (чувство реальности) позволяет снимать крутые гоночные видеоролики, превращая ваше путешествие за рулем в гонку, которая погружает ваш разум, тело и душу в каждое действие. Перестаньте скучать и получите больше удовольствия от вождения прямо сейчас!
*Доступно только для версии GPS

Захист парковки 24 години

Завдяки численним професійним заходам безпеки стежте за безпекою вашого автомобіля в будь-який час.

Защита парковки 24 часа

Благодаря многочисленным профессиональным мерам безопасности следите за безопасностью вашего автомобиля в любое время.

Error in text!

Thanks!